Medal za długoletnią pracę w górnictwie

Pobierz

Ostatnio wybrane: Wybierz lokalizację: + 0 km 0 + 0 km 0 + 2 km 2 + 5 km 5 + 10 km 10 + 15 km 15 + 30 km 30 + 50 km 50 + 75 km 75 + 100 km 100; szukaj również w opisach .Za Długoletnią najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Mój OLX.. regulamin aukcji : - wpŁata na konto bankowe - nie .Górnictwo - odznaki , medale w Muzeum użytkownika Hajer - Zobacz kolekcję w MyViMu.com - Moje Wirtualne Muzeum.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneMedal za Długoletnią Służbę.. Data zakończenia 2017-02-13 - cena 9 złMedal Za Długoletnią Służbę został ustanowiony ustawą z dnia 8 stycznia 1938 roku.. Warszawa.. odznaka za dŁugoletniĄ pracĘ w gÓrnictwie - oryginaŁ .. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteriaorderÓw , odznaczeŃ , odznak , medali , monet , banknotÓw , oznak , naszywek , wstĘg orderowych , wstĄŻek do odznaczeŃ i miniaturek .. Medal nadawali właściwi ministrowie lub inne naczelne organy władzy państwowej.. 10, 00 zł.. Jest przyznawane za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.. Nad odznaką widnieje godło górnicze perlik i żelozko.Kup teraz na Allegro.pl za 15 zł - Odznaczenie za długoletnią pracę w górnictwie ).. 4. za 30 lat pracy - 200 % wynagrodzenia miesięcznego.Medal za Długoletnią Służbę przyznawany jest za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa..

Odznaka jubileuszowa za długoletnią pracę w górnictwie.

Kandydatów do odznaczenia przedstawia się nie wcześniej niż: I stopień - Medal Złoty za Długoletnią Służbę (po .Informacje o Odznaka Medal Za Długoletnią Pracę w Górnictwie 25 - w archiwum Allegro.. Przedstawia górnika z mlotem udarowym - pneumatyczna czyli w gwarze górniczej ( Holman), za nim wagonik z urobkiem.. Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie:Praca Górnictwo najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Medal za Długoletnia Służbę dzieli się na trzy stopnie.. 2. za 20 lat pracy - 100 % wynagrodzenia miesięcznego.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.14 zł: Do sprzedania mam ze swoich zbiorów Odznakę za długoletnią pracę w górnictwie -25 .Wysyłka natychmiast po wpłacie na konto .. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Ogłoszenia o tematyce: medal za 25 lat pracy w górnictwie na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria20 zł: Medal za 25lat pracy w górnictwie możliwość wysyłki!.

Koszty nadania medalu ponosił odznaczony.

Minister wręczył także 79 Medali za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. nadanych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.. Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie: I stopień - Medal Złoty za Długoletnią Służbę,Pracownikom górnictwa za długoletnią pracę przysługują nagrody jubileuszowe w następującej wysokości: 1. za 15 lat pracy - 75 % wynagrodzenia miesięcznego.. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.. KUP TERAZ z Allegro Lokalnie.. .Odznaka za Długoletnią Pracę w Górnictwie 25 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 18,50 zł Odznaka PRL LWP Przodownik pracy Polska Ludowa nie medal 15 złODZNAKA ZA DŁUGOLETNIĄ PRACĘ W GÓRNICTWIE - 25 LAT.. Koszt wysyłki - list polecony ekonomiczny - 6 złotych.Informacje o MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ PRACĘ W GÓRNICTWIE (25/35) - w archiwum Allegro.. 3. za 25 lat pracy - 150 % wynagrodzenia miesięcznego.. OLX.pl.. oryginał .. odznaka za dŁugoletniĄ pracĘ w gÓrnictwie - 35 lat.. Data zakończenia 2019-05-12 - cena 1 złInformacje o 3 MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ PRACĘ W GÓRNICTWIE % - w archiwum Allegro..

Oryginał ... odznaka medal wystawa pracy kobiet 1929.

Odznaczenie to ma rodowód z okresu II Rzeczypospolitej i zostało przywróconej do systemu odznaczeń państwowych w Polsce w 2007 r.Informacje o ZA DŁUGOLETNIĄ PRACĘ W GÓRNICTWIE - BRĄZOWY MEDAL - w archiwum Allegro.. Oryginał .Medal za Długoletnią Służbę przyznawany jest przez Prezydenta RP na wniosek wojewodów za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.. Data zakończenia 2016-09-06 - cena 24,99 złBrązowa odznaka honorowa za długoletnia pracę w górnictwie nadawana za 25 lat pracy Z tyłu sygnatura Mennicy.. Medal za Długoletnią Służbę to odznaczenie państwowe ustanowione jeszcze w II Rzeczypospolitej i przywrócone w 2007 roku.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. ODZNAKA MEDAL ZA PRACE W GORNICTWIE.MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ: Ustanowiony w 1938 r., a przywrócony w 2007 r., jest nadawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteriaOdznaka za długoletnią pracę w górnictwie - 25 lat.. zapraszam do licytacji i obejrzenia pozostaŁych moich aukcji !. oryginał .Odznaka honorowa "Zasłużony dla górnictwa PRL"..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!odznaka medal za prace w gornictwie.

Data zakończenia 2016-12-05 - cena 5 złZa zasługi dla transportu PRL,Za pracę w górnictwie 25 zł Odznaka za długoletnią pracę w górnictwie -35 lat.Srebrna.. Oryginał oryginał.. Ustanowiona uchwałą nr 781 Prezydium Rządu z dnia 13 listopada 1954 roku.. Odznaka honorowa "Zasłużony dla Górnictwa RP" - jednostopniowe resortowe odznaczenie cywilne, ustanowione przez Radę Ministrów rozporządzeniem z dnia 28 listopada 2001, jako zaszczytne honorowe wyróżnienie nadawane osobom związanym z działalnością górniczą.Odznaka Górnictwo najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt