Portal beneficjenta - kraków

Pobierz

Uwaga!. Osoby, które mają założone konto w związku z programem "Czyste Powietrze" nie muszą ponownie rejestrować konta.Po pełnej aktywacji konta otrzymają Państwo mailową informację zwrotną potwierdzającą aktywację konta w pełnym zakresie w PORTALU BENEFICJENTA Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.. UWAGA !. Z poważaniem.. 603 669 670, osoby niepełnosprawne zapraszamy do kancelarii Funduszu przy ul Jastrzębiej 24 (boczne wejście).. problemy z kontem na Portalu Beneficjenta: powietrze.. Załącznik nr 2 - Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 1) Programu dla Beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu .. W przypadku kont dla instytucji i firm prosimy o kontakt z numerem telefonu 42 207 14 86 lub pod adres email: związku z powyższym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach al.. Witamy w PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW w Krakowie.. internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty funduszu oraz stanu realizacji wniosków i zawartych umów.. Załącznik nr 1 - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową.. status złożonego wniosku o płatność i kwestie związane z rozliczeniem: w temacie e-mail'a należy podać numer umowy..

W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.

Złożenie wniosku w programie priorytetowym "Czyste Powietrze" jest możliwe na dwa sposoby:Portal Beneficjenta - Kraków.. Zaloguj się.. Program Priorytetowy Czyste Powietrze.. Zapoznaj się dokładnie z Regulaminem naboru wniosków zamieszczonym poniżej.. PORTAL - STRONA GŁÓWNA Oferta i warunki.PORTAL - STRONA GŁÓWNA .. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w.PORTAL - STRONA GŁÓWNA Oferta i warunki wsparcia finansowego.PORTAL - STRONA GŁÓWNA Oferta i warunki wsparcia finansowego.W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z siedzibą w Krakowie ul. Kanonicza 12, 31-002.. 2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Szczecinie, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące: 1. ogłoszeń i aktualności 2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),Strona główna programu..

: 12 422 94 90 faks: 12 422 30 46 e-mail: w sprawie udostępnienia nowej wersji wniosku o płatność w ramach Programu "Czyste Powietrze" 2.0. ks. Jerzego Popiełuszki 41, 25-155 Kielce moich danych osobowych w portalu beneficjenta WFOŚiGW w Kielcach (systemie informatycznym Funduszu).a.

Jeśli masz problem z pobraniem wniosku zapoznaj się z tym fragmentem instrukcji - przejdź>>.Racławickiej 13 tel.. : 12 422 94 90 faks: 12 422 30 46 e-mail: wniosku Czyste Powietrze.. b. Załącznik nr 2 do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 1) Programu dla Beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania.Rejestracja konta - osoby fizyczne Obsługa portalu DEDYKOWANA OFERTA DLA BENEFICJENTA (formularze wniosków) PROGRAM MOJA WODA FORMULARZ WNIOSKU Program Moja Woda Rozliczenie II Nabór - MOJA WODA 2021 Rozliczenie MOJA WODA 2020 Czyste Powietrze Strona główna .Wymagana dokumentacja obowiązująca od 15.05.2020 r. Pobierz.. Załącznik nr 1 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową..

W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W KATOWICACH, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 1. ogłoszeń i aktualności.

Redakcja Portalu ( )Zaloguj się.. Zaloguj się (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - najpierw zarejestruj się) na Portalu Beneficjenta i p obierz formularz wniosku z zakładki OFERTY FUNDUSZU -> PROGRAMY I KONKURSY zgodnie z instrukcją.. 3.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ul. Kanonicza 12 31-002 Kraków godziny pracy: pn. - pt. 7:30-15:30 Sekretariat / Dziennik podawczy tel.. Zachęcamy do korzystania z PORTALU BENEFICJENTA !. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.1) w Portalu Beneficjenta, tj. aplikacji internetowej znajdującej się na stronach internetowych wfośigw (wyszczególnione na końcu tej strony) lub 2) w serwisie "gov.pl".. W dniu 16.11.2020 r. na Portalu Beneficjenta został udostępniony wniosek o płatność w postaci aktywnego formularza PDF, który jest przeznaczony dla Beneficjentów wnioskujących o wypłatę środków w ramach realizacji umów z części 1 jak i części 2 Programu "Czyste .W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W KIELCACH, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 1. ogłoszeń i aktualności.. W celu rejestracji prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem..

Przed złożeniem wniosku poprzez Portal Beneficjenta Wnioskodawca rejestruje konto na tym portalu.W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W WARSZAWIE, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 5. działalności Funduszu i zrealizowanych efektów rzeczowo ekologicznych wizualizowanych na mapach.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt