Karta wycieczki szkolnej wypełniona

Pobierz

szczypawka / W PRZEDSZKOLU / Wycieczki / KARTA WYCIECZKI.doc.. Trasa wycieczki/imprezy ……………………………………………………………………….KARTA WYCIECZKI (IMPREZY) Cel i założenia programowe wycieczki (imprezy) .. Regulamin wycieczki 4.. Wycieczki mogą być organizowane w kraju lub za granicą.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: …Wycieczka a wyjście poza teren szkoły.. Download: KARTA WYCIECZKI.doc.. Karta wycieczki 2. lista uczestników wycieczki - pobierz w formacie Word / Pdf.. Lista uczestników wycieczki.KARTA WYCIECZKI/IMPREZY .. wycieczce szkolnej.. Pobierz.. Wyrażam zgodę na udzielenie pomocy medycznej w nagłych wypadkach.. Dokumentacja wycieczki, tj.Opracowanie z udziałem uczestników szczegółowego programu i harmonogramu oraz wypełnienie karty wycieczki lub imprezy (przedstawienie dyrektorowi szkoły dokumentacji …Wzór karty wycieczki/imprezy - Portal Oświatowy.W załączniku do rozporządzenia określony został również wzór karty wycieczki, czyli swoistego formularza, jaki każdy nauczyciel organizujący wycieczkę szkolną musi …Karta wycieczki - nowy wzór RODO - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu.. Lista uczniów powinna być wypełniona z aktualnym numerem telefonu …Karta wycieczki.. oświadczenie …KARTA WYCIECZKI.doc.. Zespół szkół skupiający szkoły ponadgimnazjalne i gimnazjum, znajduje się przy …KARTA WYCIECZKI (IMPREZY) Cel i założenia programowe wycieczki (imprezy) wycieczka do Muzeum Historycznego na lekcje muzealną …1..

4 .Karta wycieczki.

Trasa wycieczki (imprezy) .Złożenie prawidłowo wypełnionej karty wycieczki do Dyrektora powinno nastąpić w terminie minimum dwóch dni przed planowanym wyjściem.. Harmonogram wycieczki.. Regulamin wycieczki wraz z potwierdzeniem uczniów o zapoznaniu się z regulaminem.. Rozstrzygnięcie, które wyjście ze szkoły jest "wycieczką", a które "wyjściem grupowym" wymaga ustalenia, czy dane wyjście …Załącznik do rozporządzenia Ministra Edukacji.. Standardowo dzień taki podzielony jest na trzy bloki zajęciowe: …Plik KARTA WYCIECZKI.doc na koncie użytkownika Ziabka19 • folder Dokumenty • Data dodania: 25 sty 2009III.Koszt wycieczki na 1 uczestnika: .. zł Podpis kierownika wycieczki Podpis przedstawiciela Rady rodzi 6W szczególnych przypadkach, za zgodą dyrektora szkoły, czas trwania wycieczki może być wydłużony.. Wielu dydaktyków i pedagogów …REGULAMIN WYCIECZKI SZKOLNEJ Obowiązkiem każdego uczestnika wyjazdu oraz jego rodziców (prawnych opiekunów) jest zapoznanie się z Regulaminem wyjazdu …Procedury organizowania wycieczek i wyjść Opracowane w oparciu o: • Rozporządzenie MEN i S z dnia 8 listopada 2001r.. (pieczęć szkoły) Cele i założenia programowe wycieczki/imprezy …………………………………………….. Lista uczestników wycieczki.DOKUMENTACJA WYCIECZEK SZKOLNYCH.. Narodowej z dnia 25 maja 2018 r. (poz. 1055) KARTA WYCIECZKI..

Lista uczestników wycieczki 5.

Sprawdź nasze oferty wycieczek szkolnych po Polsce oraz za granicę i przeżyj niesamowitą przygodę!kartę wycieczki z jej harmonogramem (w dwóch egzemplarzach) - zał.1; listę uczestników - zał.2; pisemne zgody rodziców - zał.3; rozliczenie wycieczki - zał.. Nazwa i adres przedszkola/szkoły/placówki: …Wycieczki szkolne należą do efektywnych i bardzo lubianych przez dzieci oraz młodzież szkolną zajęć procesu dydaktyczno - wychowawczego.. Listę uczestników z adresem i telefonem do rodziców (wzór nr 2).. § 5. Organizację i program wycieczki dostosowuje się do wieku, zainteresowań i potrzeb uczniów, ich stanu …Wycieczki integracyjne dla uczniów w swoich programach zawierają aktywny plan zajęć na każdy dzień.. Szczegółowy harmonogram na każdy dzień …O zorganizowaniu wycieczki w sobotę decyduje dyrektor szkoły, wyrażając zgodę na jej zorganizowanie poprzez zatwierdzenie karty wycieczki ze wskazanym w niej jej …WYCIECZKI SZKOLNE 2020 JUŻ OD 45 zł/os..

karta wycieczki - pobierz w formacie Word / Pdf.

W przypadku nagannego zachowania i drastycznego …2.. Regulamin wycieczki wraz z potwierdzeniem uczniów o zapoznaniu się z regulaminem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt