Na jaki adres wysłać list do roberta lewandowskiego

Pobierz

to dla mnie baardzooo …Niezwykła historia wydarzyła się w życiu 9-letniego Kuby, wiernego fana Roberta Lewandowskiego.. Dziewięciolatek napisał piękny list do Roberta Lewandowskiego.. 9-letni chłopiec napisał do piłkarza wiadomość w której skomentował jego grę na mistrzostwach …Chłopiec napisał do Lewandowskiego piękny list z podziękowaniem za jego postawę.. Szkoda, że nie mogę …PIŁKARZ Robert Lewandowski - Aby otrzymać autograf ze zdjęciem należy wysłać list z prośbą oraz kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres: Robert Lewandowski CK …Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca — napisał w liście do Roberta Lewandowskiego młody kibic.. To docenia m.in. 9-letni Kuba, który postanowił napisać list do Roberta Lewandowskiego.. Witam Was!. Nie jest jego wielką fanką ani się nim nie jaram, po …Hej, serdecznie dziękuję za miłe słowa i zabieram się do odpowiednia na Twoje pytania: 1.. Młody fan piłki nożnej napisał list do Lewandowskiego, w którym podziękował mu za … Chciałabym wysłać list do Roberta Lewandowskiego czy wyślę go na adres stadionu BVB Strobelallee 50 44139 dortmund?Proszę o odp.. Mały kibic sam nie może uprawiać …− Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze..

Nie mogę do Ciebie wysłać …9-letni Kuba postanowił napisać list do samego Roberta Lewandowskiego.

Postawa chłopca wzruszyła …"Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze" - czytamy w liście.Robert Lewandowski.. W związku z tym chłopak napisał list.. Może do Ciebie dotrze.. 9 - letni Kuba sam nie może grać w piłkę z powodu choroby, jest jednak wielkim …"Cześć, jestem Kuba, mam 9 lat i jestem twoim wielkim fanem" - tak chłopiec zaczyna swój krótki list do Roberta Lewandowskiego, z nadzieją, że choć nie może go …Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację.. Chory na serce chłopiec napisał list do kapitana kadry, ale - …W obronie kadry, a przede wszystkim Roberta Lewandowskiego, stanął dziewięcioletni Kuba.. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację" - pisał do Roberta …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: JAKI JEST ADRES DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO LUB DO BORUSSII DORTMUND?. Prawdziwy kibic nigdy w ciebie nie zwątpi i w naszą …Robert Lewandowski pochwalił się wyjątkowym listem od swojego fana.. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o tobie i o reszcie drużyny.. Poruszył tysiące internautów..

Nie piszę na adresy mailowe, bo właściwie żadna z gwiazd występujących …Na boisku dali z siebie wszystko.

List do Roberta Lewandowskiego Danuta Muzyczka …Wspomniał też o problemach zdrowotnych, a także o tym, że chciał wysłać list do Roberta Lewandowskiego, jednak nie znał adresu piłkarza.. Podziękował mu za udział polskiej reprezentacji w Euro 2020. :D. Opisuję autograf od znanego polskiego piłkarza - Roberta Lewandowskiego.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego.. Pytania .. Była wyraźnie poruszona, co obrazowały, zamieszczone przez nią …9-latek przyznał, że nie może wysłać do Roberta Lewandowskiego listu, bo nie ma jego adresu, ale liczy na to, że dotrze do niego za pośrednictwem mediów …Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny.. Brak …Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca" - napisał w liście do Roberta Lewandowskiego młody kibic.Euro 2020..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt